-10%

Сайлентблок CITROEN/PEUGEOT C4/307 2000=> REAR L/R 853317 (opt-om)
784 ₴
705,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 853317
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок CITROEN/PEUGEOT C4/307 2000=> REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 853317

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
853317
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU1420 | CITROEN | 5131A5 | CORTECO | 49394723 |
| DELPHI | TD1813W | FAG | 829050110 | METZGER | 52064709 |
| MONROE | L28665 | MOOG | PESB10431 | PEUGEOT | 5131A5 |
| PSA | 00005131A5 | RUVILLE | 986606 | SWAG | 62928404 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Citroen C4 I (LC_) | Сайлентблок Citroen C4 купе (LA_) | Сайлентблок Peugeot 307 Break (3E) |
| Сайлентблок Peugeot 307 SW (3H) | Сайлентблок Peugeot 307 SW Фургон/універсал (3E_, 3H_) | Сайлентблок Peugeot 307 CC (3B) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 853317 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 82.4 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.7 мм |
| Діаметр зовнішній | 72.5 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 72,5 мм |
| Внутрішній діаметр. | 16,7 мм |
| Код товару | SID 853317 |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705,60 ₴

