-10%

Сайлентблок CITROEN/FIAT/PEUGEOT JUMPY/SCUDO/EXPERT 2007=> REAR L/R CI-SB-13519 (opt-om)
538 ₴
484,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO CI-SB-13519
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок CITROEN/FIAT/PEUGEOT JUMPY/SCUDO/EXPERT 2007=> REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO CI-SB-13519

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CI-SB-13519
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROEN | 5131F4 | FIAT | 1400171280 | METZGER | 52111009 |
| PEUGEOT | 5131F4 | SIDEM | 853325 | TEDGUM | 00216588 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Citroen JUMPY II (VF7) | Сайлентблок Citroen JUMPY II Фургон | Сайлентблок Citroen JUMPY II Платформа/шасі |
| Сайлентблок Fiat SCUDO Платформа/шасі (220_) | Сайлентблок Fiat SCUDO Автобус (270_, 272_) | Сайлентблок Fiat SCUDO ФУРГОН (270_, 272_) |
| Сайлентблок Fiat SCUDO Платформа/шасі (270_, 272_) | Сайлентблок Peugeot EXPERT Tepee (VF3X_) | Сайлентблок Peugeot EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) |
| Сайлентблок Peugeot EXPERT Платформа/шасі |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CISB13519 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр зовнішній | 16.5 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 16,5 мм |
| Висота паковання | 7 см |
| Довжина: | 68 мм |
| Довжина паковання | 7,5 см |
| Код товару | MO CI-SB-13519 |
| Сторона монтажу | Задня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484,20 ₴

