-10%

Сайлентблок CITROEN/FIAT/PEUGEOT JUMPY/SCUDO/EXPERT 2007=> REAR L/R 853325 (opt-om)
904 ₴
813,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 853325
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок CITROEN/FIAT/PEUGEOT JUMPY/SCUDO/EXPERT 2007=> REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 853325

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
853325
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROEN | 5131F4 | FIAT | 1400171280 | METZGER | 52111009 |
| MOOG | CISB13519 | PEUGEOT | 5131F4 | TEDGUM | 00216588 |
| TOYOTA | SU001A1191 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Citroen JUMPY II (VF7) | Сайлентблок Citroen JUMPY II Фургон | Сайлентблок Citroen JUMPY II Платформа/шасі |
| Сайлентблок Fiat SCUDO Автобус (270_, 272_) | Сайлентблок Fiat SCUDO ФУРГОН (270_, 272_) | Сайлентблок Fiat SCUDO Платформа/шасі (270_, 272_) |
| Сайлентблок Peugeot EXPERT Tepee (VF3X_) | Сайлентблок Peugeot EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | Сайлентблок Peugeot EXPERT Платформа/шасі |
| Сайлентблок Toyota PROACE Фургон (MDZ_) | Сайлентблок Toyota PROACE CITY Фургон/мінівен |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 853325 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 69.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 68 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Expert, Proace, Proace City, Jumpy, Scudo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Внутрішній діаметр. | 16,3 мм |
| Код товару | SID 853325 |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 813,60 ₴

