-10%

Сайлентблок BMW E60/E61/E63/E64 2001- БАЛКИ ЗАДНЕЙ 821327 (opt-om)
488 ₴
439,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 821327
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок BMW E60/E61/E63/E64 2001- БАЛКИ ЗАДНЕЙ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 821327

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
821327
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU0945 | BMW | 33176767525 | METZGER | 52090509 |
| MOOG | BMSB8772 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок BMW 5 (E60) | Сайлентблок BMW 5 Touring (E61) | Сайлентблок BMW 6 (E63) |
| Сайлентблок BMW 6 Кабріолет (E64) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 821327 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 54.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,1 мм |
| Код товару | SID 821327 |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Сторона монтажу | спереду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,20 ₴

