-10%

Сайлентблок BMW 5 (F07/F10/F11)/7 (F01/F02/F03/F04) 2010-2017 REAR L/R 33107180 (opt-om)
1 450 ₴
1 305 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 33107180
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок BMW 5 (F07/F10/F11)/7 (F01/F02/F03/F04) 2010-2017 REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 33107180

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
33107180
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 33316797238 | METZGER | 8054263 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок BMW 5 GRAN TURISMO (F07) | Сайлентблок BMW 5 (F10) | Сайлентблок BMW 5 Touring (F11) |
| Сайлентблок BMW 7 (F01, F02, F03, F04) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 33107180 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 13.9 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 69 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,34 кг |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
| Внутрішній діаметр. | 13,9 мм |
| Код товару | SW 33107180 |
| Сторона монтажу | ззаду |
| Товщина | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴

