-10%

Сайлентблок AUDI A6 2004-2011 REAR L/R 837305 (opt-om)
1 061 ₴
954,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 837305
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок AUDI A6 2004-2011 REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 837305

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
837305
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 4F0505145A | BGA | BU0148 | DELPHI | TD1620W |
| LEMFORDER | 29791 | MONROE | L29873 | MOOG | AUSB7444 |
| SWAG | 30930974 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Audi A6 C6 (4F2) | Сайлентблок Audi A6 C6 Avant (4F5) | Сайлентблок Audi A6 Allroad C6 (4FH) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 837305 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 73.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Діаметр зовнішній | 80.5 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 80,5 мм |
| Внутрішній діаметр. | 19 мм |
| Код товару | SID 837305 |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Сторона монтажу | ззаду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954,90 ₴

