-10%

Сайлентблок AUD/VW 80/90/PASSAT(32B) 1981-1994 FRONT L/R 30750003 (opt-om)
199 ₴
179,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 30750003
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок AUD/VW 80/90/PASSAT(32B) 1981-1994 FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 30750003

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30750003
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 811199415A | AUDI | 823199415B | AUDI | 893199415 |
| BGA | BU9149 | CORTECO | 21652987 | DELPHI | TD866W |
| DELPHI | TEM004 | FAG | 829054610 | LEMFORDER | 10134 |
| METZGER | 52053608 | MOOG | AUSB4458 | PROFIT | 23070349 |
| RUVILLE | 985422 | SKF | VKDS351029 | VW | 811199415A |
| VW | 823199415B | VW | 893199415 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Audi 80 B1 Ліфтбек (80, 82) | Сайлентблок Audi 80 B2 Ліфтбек (811, 813, 814, 819, 853) | Сайлентблок Audi COUPE B2 (81, 855, 856) |
| Сайлентблок Audi 80 B3 Ліфтбек (893, 894, 8A2) | Сайлентблок Audi COUPE B3 (89, 8B3) | Сайлентблок Audi 80 B4 Ліфтбек (8C2) |
| Сайлентблок Audi 90 B2 (813, 814, 853) | Сайлентблок Audi 90 B3 (893, 894, 8A2) | Сайлентблок VW PASSAT B1 (32) |
| Сайлентблок VW PASSAT B1 Variant (33) | Сайлентблок VW PASSAT B2 (32B) | Сайлентблок VW PASSAT B2 Ліфтбек (32B) |
| Сайлентблок VW PASSAT B2 Variant (33B) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 30750003 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, 80, Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,142 кг |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Внутрішній діаметр. | 10 мм |
| Код товару | SW 30750003 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | спереду |
| Товщина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179,10 ₴

