-10%

Сайлентблок (Swag) CITROEN/PEUGEOT C5 III/C6/3008/407/508 2004=> FRONT L/R 62947390 (opt-om)
442 ₴
397,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 62947390
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок (Swag) CITROEN/PEUGEOT C5 III/C6/3008/407/508 2004=> FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 62947390

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
62947390
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Спосіб зберігання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU1422 | CITROEN | 5131C3 | DELPHI | TD1826W |
| DS | 5131C3 | FEBEST | TABUZJ200 | METZGER | 52058609 |
| MOOG | CISB10884 | PEUGEOT | 5131C3 | PSA | 00005131C3 |
| RBI | T25UZ20E | SIDEM | 853707 | TEDGUM | TED10617 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Citroen C5 III (RD_) | Сайлентблок Citroen C5 III Break (RW_) | Сайлентблок Citroen C6 (TD_) |
| Сайлентблок Citroen DS5 | Сайлентблок DS DS 5 (KF_) | Сайлентблок Lexus LX (_J2_) |
| Сайлентблок Peugeot 407 (6D_) | Сайлентблок Peugeot 407 SW (6E_, 6D_) | Сайлентблок Peugeot 407 купе (6C_) |
| Сайлентблок Peugeot 508 I (8D_) | Сайлентблок Peugeot 508 SW I (8E_) | Сайлентблок Toyota LAND CRUISER 200 (_J2_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 62947390 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | DS5, Land Cruiser, C6, C5, 407, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Внутрішній діаметр. | 18 мм |
| Довжина: | 40 мм |
| Код товару | SW 62947390 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397,80 ₴

