-10%

Ролик модуля натягувача ременя MITSUBISHI L 200, L 200 / TRITON (KJ , KK , KL ), PAJERO SPORT III (KS J1145096 (opt-om)
910 ₴
819 ₴
- Готово до відправки
- Код: HBJ J1145096
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Ролик модуля натягувача ременя MITSUBISHI L 200, L 200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_), PAJERO SPORT III (KS_)/14- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
HBJ J1145096

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J1145096
(HERTH+BUSS JAKOPARTS)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FIAT | 6000608353 | GATES | T36840 | INA | 532093410 |
| MITSUBISHI | 1341A089 | SKF | VKM65107 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ролик Fiat FULLBACK Пікап (502_, 503_) | Ролик Mitsubishi PAJERO SPORT III (KS_) | Ролик Mitsubishi L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J1145096 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Fullback |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 10 мм |
| Код товару | HBJ J1145096 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴

