-10%

Ролик модуля натягувача ременя HONDA ACCORD, CIVIC 2.0, 2.4/03- 85104962 (opt-om)
1 312 ₴
1 180,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 85104962
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Ролик модуля натягувача ременя HONDA ACCORD, CIVIC 2.0, 2.4/03- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 85104962

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
85104962
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість ребер |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADH29641 | FEBEST | 0388CL | GATES | T36320 |
| HONDA | 31190PRA000 | HONDA | 31190RBA000 | HONDA | 31190RRAA00 |
| INA | 532058710 | PROFIT | 10143762 | SKF | VKM63006 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ролик Honda ACCORD VII (CL, CN) | Ролик Honda ACCORD VII TOURER (CM, CN) | Ролик Honda ACCORD VIII (CU) |
| Ролик Honda ACCORD VIII Універсал (CW) | Ролик Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | Ролик Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 85104962 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Метал |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,355 кг |
| Код товару | SW 85104962 |
| Кількість ребер | 7 |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180,80 ₴

