
Ролик модуля натягувача ременя AUDI, VW A3, A4, GOLF, TOURAN 2.0 FSI VKM 21221 (opt-om)
931 ₴
- Немає в наявності
- Код: SK VKM 21221
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Ролик модуля натягувача ременя AUDI, VW A3, A4, GOLF, TOURAN 2.0 FSI (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SK VKM 21221

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKM 21221
(SKF)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 06D109244A | AUDI | 06D109244B | BGA | BC01162 |
| DAYCO | ATB2251 | INA | 532035010 | MAGNETI | MPQ1331 |
| SEAT | 06D109244A | SEAT | 06D109244B | SKODA | 06D109244A |
| SKODA | 06D109244B | SNR | GE35737 | SWAG | 32924188 |
| VW | 06D109244A | VW | 06D109244B |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ролик Audi A3 (8P1) | Ролик Audi A3 Sportback (8PA) | Ролик Audi A4 B6 (8E2) |
| Ролик Audi A4 B6 Avant (8E5) | Ролик VW GOLF V (1K1) | Ролик VW TOURAN (1T1, 1T2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKM21221 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр | 59 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Golf, Touran, A3, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 59 мм |
| Код товару | SK VKM 21221 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931 ₴

