
Рідина гальмівна DOT 5.1 500мл РІДИНА ГАЛЬМІВНА DOT 5.1 0.5L FBZ050 (opt-om)
272 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: FE FBZ050
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Рідина гальмівна DOT 5.1 500мл РІДИНА ГАЛЬМІВНА DOT 5.1 0.5L (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FE FBZ050

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
FBZ050
(FERODO)
| Характеристика |
|
|
| DIN/ISO |
|
|
| DIN/ISO |
|
|
| DIN/ISO |
|
|
| DIN/ISO |
|
|
| DIN/ISO |
|
|
| DIN/ISO |
|
|
| DIN/ISO |
|
|
| DIN/ISO |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Клас в'язкості SAE |
|
|
| Місткість |
|
|
| Об'ем |
|
|
| Специфікація за DOT |
|
|
| Темп. кипіння гальмівної рідини на момент постачання |
|
|
| Температура кипіння зволоженої гальмівної рідини |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 1987479121 | BOSCH | 1987479040 | BOSCH | 1987479122 |
| BOSCH | 1987479120 | BOSCH | 1987479041 | BREMBO | L05005 |
| BREMBO | L05050 | BREMBO | L05010 | DELPHI | SSB9520 |
| DELPHI | SSB9510M | DELPHI | SSB9516M | DELPHI | SSB9512M |
| DELPHI | SSB9514M | FERODO | DSF050A | FERODO | FBZ025 |
| FERODO | FBZ500B | FERODO | FBZ500 | FERODO | FBZ100 |
| FERODO | FBZ2000 | KROON OIL | 14108 | KROON OIL | 35664 |
| KROON OIL | 35665 | KROON OIL | 33075 | KROON OIL | 34199 |
| KROON OIL | 34489 | LIQUI MOLY | 3092 | TOTAL | 181943 |
| TOTAL | HBF51025L | TRW | PFB505SE | TRW | PFB501 |
| TRW | PFB550SE | TRW | PFB550 | TRW | PFB520 |
| TRW | PFB520SE | TRW | PFB525 | TRW | PFB501SE |
| TRW | PFB505 | TRW | PFB525SE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIN/ISO | SAE J1704 |
| Висота паковання | 19 см |
| Місткість | 0,5 л |
| Довжина паковання | 25,3 см |
| Клас в’язкості SAE | 850 |
| Код запчастин | FBZ050 |
| Код товару | FE FBZ050 |
| Об'єм | 0.5 |
| Специфікація за DOT | DOT 5.1 |
| Темп. кипіння гальмівної рідини на момент постачання | 271 °C |
| Температура кипіння зволоженої гальмівної рідини | 183 °C |
| Тип | DOT 5.1 |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип паковання | Бочка |
| Ширина паковання | 44,9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴

