
Ремкомплект поворотного кулака (шкворень, підшипники, ущільнювачі) VW LT 28-35-55 30750010 (opt-om)
1 454 ₴
- Немає в наявності
- Код: SW 30750010
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Ремкомплект поворотного кулака (шкворень, підшипники, ущільнювачі) VW LT 28-35-55 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 30750010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30750010
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAG | 830000830 | VW | 291498173 | VW | 291498173A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ремкомплект VW LT 28-35 I Автобус (281-363) | Ремкомплект VW LT 28-35 I Фургон (281-363) | Ремкомплект VW LT 28-35 I Платформа/шасі (281-363) |
| Ремкомплект VW LT 40-55 I Фургон (291-512) | Ремкомплект VW LT 40-55 I Платформа/шасі (293-909) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 30750010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,72 кг |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Довжина: | 131,5 мм |
| Код товару | SW 30750010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 454 ₴

