-10%

Ремкомплект підвіски (болти, гайки) КОМПЛЕКТ СЕКРЕТОК CITROEN C1 (PM , PN ), DACIA LOGAN (LS ), LOGAN 20927047 (opt-om)
1 288 ₴
1 159,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 20927047
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Ремкомплект підвіски (болти, гайки) КОМПЛЕКТ СЕКРЕТОК CITROEN C1 (PM_, PN_), DACIA LOGAN (LS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN ПИКА (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 20927047

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20927047
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Враховувати габаритні параметри |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта під голівкою |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування |
|
|
| з можливістю блокування |
|
|
| Кріплення коліс |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Розмір зовнішньої нарізі |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| ШЗ |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 000000B123 | BMW | B123 | CITROEN | B123 |
| DACIA | B123 | DAEWOO | B123 | FIAT | B123 |
| FORD | B123 | NISSAN | B123 | OPEL | 00B123 |
| OPEL | B123 | PEUGEOT | B123 | RENAULT | B123 |
| SAAB | B123 | SUBARU | B123 | SUZUKI | B123 |
| TOYOTA | 00000B123 | TOYOTA | B123 | VAUXHALL | 000B123 |
| VAUXHALL | B123 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ремкомплект Citroen C1 (PM_, PN_) | Ремкомплект Citroen C1 II (PA_, PS_) | Ремкомплект Dacia LOGAN (LS_) |
| Ремкомплект Dacia LOGAN MCV (KS_) | Ремкомплект Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | Ремкомплект Dacia LOGAN Пікап (US_) |
| Ремкомплект Dacia SANDERO | Ремкомплект Nissan MICRA III (K12) | Ремкомплект Nissan MICRA C+C III (K12) |
| Ремкомплект Nissan NOTE (E11, NE11) | Ремкомплект Nissan QASHQAI II Джип (J11, J11_) | Ремкомплект Opel ASTRA H (A04) |
| Ремкомплект Opel ASTRA H GTC (A04) | Ремкомплект Opel ASTRA H Ліфтбек (A04) | Ремкомплект Opel ASTRA H Універсал (A04) |
| Ремкомплект Opel ASTRA H TWINTOP (A04) | Ремкомплект Opel ASTRA H Фургон/універсал (L70) | Ремкомплект Peugeot 107 (PM_, PN_) |
| Ремкомплект Renault CAPTUR I (J5_, H5_) | Ремкомплект Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | Ремкомплект Renault CLIO II (BB_, CB_) |
| Ремкомплект Renault CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_) | Ремкомплект Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | Ремкомплект Renault CLIO III Фургон/хетчбек (SB_, SR_) |
| Ремкомплект Renault CLIO III Grandtour (KR0/1_) | Ремкомплект Renault ESPACE I (J11_) | Ремкомплект Renault KANGOO (KC0/1_) |
| Ремкомплект Renault KANGOO Express (FC0/1_) | Ремкомплект Renault KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) | Ремкомплект Renault KANGOO Express (FW0/1_) |
| Ремкомплект Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | Ремкомплект Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Ремкомплект Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) |
| Ремкомплект Renault LAGUNA II (BG0/1_) | Ремкомплект Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | Ремкомплект Renault LOGAN I (LS_) |
| Ремкомплект Renault LOGAN I Універсал (KS_) | Ремкомплект Renault LOGAN EXPRESS (US_) | Ремкомплект Renault MEGANE I (BA0/1_) |
| Ремкомплект Renault MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) | Ремкомплект Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | Ремкомплект Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) |
| Ремкомплект Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | Ремкомплект Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | Ремкомплект Renault MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_) |
| Ремкомплект Renault MEGANE II Універсал (KM0/1_) | Ремкомплект Renault MEGANE II COUPE-CABRIOLET (EM0/1_) | Ремкомплект Renault MEGANE II Фургон/універсал (KM_) |
| Ремкомплект Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | Ремкомплект Renault RAPID Фургон/мінівен (F40_, G40_) | Ремкомплект Renault SAFRANE I (B54_) |
| Ремкомплект Renault SANDERO/STEPWAY I (BS_) | Ремкомплект Renault SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_) | Ремкомплект Renault SCENIC I VAN (FA0_, JA0/1_) |
| Ремкомплект Renault SCENIC II (JM0/1_) | Ремкомплект Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | Ремкомплект Renault CLIO SYMBOL I (LB_) |
| Ремкомплект Renault THALIA II (LU_) | Ремкомплект Renault TWINGO I (C06_) | Ремкомплект Renault TWINGO I Фургон/хетчбек (S06_) |
| Ремкомплект Renault TWINGO II (CN0_) | Ремкомплект Renault SUPER 5 (B/C40_) | Ремкомплект Renault 19 I (B/C53_) |
| Ремкомплект Renault 19 I Chamade (L53_) | Ремкомплект Renault 19 I Cabriolet (D53_) | Ремкомплект Renault 19 II (B/C53_) |
| Ремкомплект Renault 19 II Chamade (L53_) | Ремкомплект Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | Ремкомплект Renault 19 II Фургон/хетчбек (S53_) |
| Ремкомплект Renault 21 (B48_) | Ремкомплект Renault 21 Ліфтбек (L48_) | Ремкомплект Renault 21 Універсал (K48_) |
| Ремкомплект Renault 21 Фургон/універсал (S48_) | Ремкомплект Toyota AYGO (_B1_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 20927047 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Renault, Peugeot, Toyota, Nissan, Opel |
| Сумісність з моделлю | Note, 107, Kangoo, Espace, Laguna, Qashqai, Logan, 19, Rapid, 21, Clio, Megane, Micra, Astra, Safrane, Sandero, Scenic, C1, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,450 кг |
| Враховувати габаритні параметри | 99943600 |
| Довжина: | 50 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 23 мм |
| Довжина нарізі | 19,5 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код товару | SW 20927047 |
| Кріплення коліс | Конічний буртик F |
| Матеріал | Сталь |
| Поверхня | з хромовим покриттям |
| Розмір зовнішньої нарізі | M12 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| ШЗ | 19 |
| Якість/клас | 8.8 |
| з можливістю блокування | з можливістю блокування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159,20 ₴

