-10%

Ремкомплект важеля (сайлентблоки, кріплення) VW GOLF 1993-1999 30790006 (opt-om)
2 448 ₴
2 203,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 30790006
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Ремкомплект важеля (сайлентблоки, кріплення) VW GOLF 1993-1999 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 30790006

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30790006
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU9641 | DELPHI | TD796W | METZGER | 52056249 |
| MONROE | L29833 | NK | 5104727 | SIDEM | 863303SET |
| SKF | VKDS451018 | VW | 1H9501541 | VW | 1H9501541S1 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ремкомплект VW GOLF Van III Variant (1H5) | Ремкомплект VW GOLF III Variant (1H5) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 30790006 |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,5 кг |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12 мм |
| Довжина: | 50 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з комплектом гвинтів |
| Код товару | SW 30790006 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 203,20 ₴

