-10%

Ремкомплект важеля (сайлентблоки, кріплення) MERCEDES-BENZ S-CLASS(W220)/S-CLASS КУПЕ (C215) 1998- ME-RK-13499 (opt-om)
2 507 ₴
2 256,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO ME-RK-13499
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Ремкомплект важеля (сайлентблоки, кріплення) MERCEDES-BENZ S-CLASS(W220)/S-CLASS КУПЕ (C215) 1998-2005 REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO ME-RK-13499

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ME-RK-13499
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU8105 | LEMFORDER | 28649 | MERCEDES-BENZ | 2153500008 |
| MONROE | L23814 | SWAG | 10922667 | SWAG | 10922672 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ремкомплект Mercedes-Benz S-CLASS (W220) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | MERK13499 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 7 см |
| Довжина паковання | 10,45 см |
| Код товару | MO ME-RK-13499 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 10,45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 256,30 ₴

