
Ремкомплект важеля (сайлентблоки, кріплення) FORD/MAZDA/VOLVO FOCUS/C-MAX/3/S40 II/V50 2003-20012 FD-SB-14991 (opt-om)
1 138 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO FD-SB-14991
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Ремкомплект важеля (сайлентблоки, кріплення) FORD/MAZDA/VOLVO FOCUS/C-MAX/3/S40 II/V50 2003-20012 FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO FD-SB-14991

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
FD-SB-14991
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADM58089 | FORD | 1477858 | FORD | 30678440 |
| LEMFORDER | 42040 | METZGER | 52011818 | SWAG | 50932418 |
| TEDGUM | 00740110 | VOLVO | 1477858 | VOLVO | 30678440 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ремкомплект Ford C-MAX (DM2) | Ремкомплект Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) | Ремкомплект Ford FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) |
| Ремкомплект Ford FOCUS II TURNIER (DA_, FFS, DS) | Ремкомплект Ford FOCUS II Фургон/універсал | Ремкомплект Ford FOCUS II Кабріолет |
| Ремкомплект Volvo C30 (533) | Ремкомплект Volvo S40 II (544) | Ремкомплект Volvo V50 (545) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | FDSB14991 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 22 мм |
| Висота паковання | 8 см |
| Висота | 65 мм |
| Довжина: | 60 мм |
| Довжина паковання | 12 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з болтом |
| Код товару | MO FD-SB-14991 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 138 ₴

