-10%

Ремкомплект важеля (сайлентблоки, втулки) OPEL COMBO/CORSA C/CORSA D/MERIVA/TIGRA 2000=> FRONT L/R 809631 KIT (opt-om)
1 740 ₴
1 566 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 809631 KIT
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Ремкомплект важеля (сайлентблоки, втулки) OPEL COMBO/CORSA C/CORSA D/MERIVA/TIGRA 2000=> FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 809631 KIT

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
809631 KIT
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU9538 | DELPHI | TD376W | FAG | 829031610 |
| FEBEST | OPABTIGBS | MAGNETI | SSP1754 | MANDO | MCC015515 |
| METZGER | 52002018 | MOOG | OPSB0203 | NK | 5103636 |
| OPEL | 352309 | OPEL | 352366 | OPEL | 352377 |
| OPEL | 352378 | PROFIT | 23070342 | RUVILLE | 985342 |
| SIDEM | 809631 | SWAG | 40690002 | SWAG | 40923129 |
| TEDGUM | 00504681 | TRW | JBU505 | VAUXHALL | 9199576 |
| VAUXHALL | 9199961 | VAUXHALL | 93188302 | VAUXHALL | 93188303 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ремкомплект Opel COMBO Tour | Ремкомплект Opel COMBO Фургон/мінівен | Ремкомплект Opel CORSA C (X01) |
| Ремкомплект Opel CORSA C Фургон/хетчбек (X01) | Ремкомплект Opel MERIVA A Мінівен (X03) | Ремкомплект Opel TIGRA TWINTOP (X04) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 809631KIT |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12 мм |
| Висота | 70 мм |
| Код товару | SID 809631 KIT |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | спереду |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 566 ₴

