-10%

Ремінь зубчастий (довж. 60-150) 25 1.4I 16V 02.2000 - 05.2005; 214 1.4SI 16V 10.1992 - 02.1996; 1 987 948 815 (opt-om)
792 ₴
712,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 1987948815
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Ремінь зубчастий (довж. 60-150) 25 1.4I 16V 02.2000 - 05.2005; 214 1.4SI 16V 10.1992 - 02.1996; 414 1.4 SI 16V 05.1995 - 03.2000; ZR 105 1.4I 16V 10.2 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 1987948815

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1 987 948 815
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Крок зубця |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUSTIN | 1238XS | AUSTIN | CDU2749 | AUSTIN | GTB1238 |
| BGA | TB7500 | CONTITECH | CT708 | DAYCO | 94371 |
| GATES | 5238XS | MAGNETI | RR1320 | MG | CDU2749 |
| MG | GTB1238XS | ROVER | CDU2749 | ROVER | GTB1238 |
| ROVER | GTB1238XS | SKF | VKMT07310 | SWAG | 22020005 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ремінь MG MG TF | Ремінь MG MG ZR | Ремінь MG MGF (RD) |
| Ремінь ROVER 25 I Хетчбек (RF) | Ремінь ROVER 100 / METRO Хетчбек (XP) | Ремінь ROVER 100 Кабріолет (XP) |
| Ремінь ROVER 200 купе (XW) | Ремінь ROVER 200 II Хетчбек (RF) | Ремінь ROVER 200 II Кабріолет (XW) |
| Ремінь ROVER 400 II (XW) | Ремінь ROVER 400 II Хетчбек (RT) | Ремінь ROVER 400 II (RT) |
| Ремінь ROVER COUPE |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1987948815 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Rover |
| Сумісність з моделлю | 100 / Metro, TF, 100, Coupe, 25, 400, MGF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1144 мм |
| Код товару | BO 1987948815 |
| Крок зубця | 8 мм |
| Кільк. зубц. | 143 |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712,80 ₴

