
Реле (не більш 60Вт і більш 2А) AUDI A3 (8L1) - 1.9 TDI (1996/09) 75613186 (opt-om)
291 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: HBE 75613186
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Реле (не більш 60Вт і більш 2А) AUDI A3 (8L1) - 1.9 TDI (1996/09) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
HBE 75613186

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
75613186
(HERTH + BUSS ELPARTS)
| Характеристика |
|
|
| № реле |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Діапазон температури від |
|
|
| Діапазон температури до |
|
|
| для № ОЗ |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Номінальна напруга |
|
|
| Номінальний струм |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| Функція перемикача |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HOFFER | 7422001 | IKA | 995031 | MAHLE | MR118 |
| VW | 1J0906381A | VW | 357906381A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Реле Audi A3 (8L1) | Реле Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | Реле Seat AROSA (6H1) |
| Реле Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Реле Seat CORDOBA Vario (6K5) | Реле Seat CORDOBA (6L2) |
| Реле Seat IBIZA II (6K1) | Реле Seat IBIZA III (6L1) | Реле Seat IBIZA IV (6J5, 6P1) |
| Реле Seat IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | Реле Seat IBIZA IV ST (6J8, 6P8) | Реле Seat INCA (6K9) |
| Реле Seat LEON (1M1) | Реле Seat LEON (1P1) | Реле Seat TOLEDO I (1L2) |
| Реле Seat TOLEDO II (1M2) | Реле Skoda FABIA I (6Y2) | Реле Skoda FABIA I Ліфтбек (6Y3) |
| Реле Skoda FABIA I COMBI (6Y5) | Реле Skoda OCTAVIA I (1U2) | Реле Skoda OCTAVIA I COMBI (1U5) |
| Реле Skoda OCTAVIA II (1Z3) | Реле Skoda OCTAVIA II COMBI (1Z5) | Реле VW BORA I (1J2) |
| Реле VW BORA Variant (1J6) | Реле VW CADDY II Мінівен (9K9B) | Реле VW CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) |
| Реле VW FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4) | Реле VW GOLF III (1H1) | Реле VW GOLF III Variant (1H5) |
| Реле VW GOLF III Cabriolet (1E7) | Реле VW GOLF IV Variant (1J5) | Реле VW GOLF V (1K1) |
| Реле VW GOLF V Variant (1K5) | Реле VW LUPO I (6X1, 6E1) | Реле VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) |
| Реле VW NEW BEETLE Кабріолет (1Y7) | Реле VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) | Реле VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) |
| Реле VW PASSAT B5 (3B2) | Реле VW PASSAT B5 Variant (3B5) | Реле VW POLO III (6N1) |
| Реле VW POLO III CLASSIC (6V2) | Реле VW POLO (6N2) | Реле VW POLO (9N_, 9A_) |
| Реле VW POLO V (6R1, 6C1) | Реле VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | Реле VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) |
| Реле VW VENTO (1H2) | Реле VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 | Реле VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) |
| Реле VW TRANSPORTER T4 Платформа/шасі (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | Реле VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | Реле VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) |
| Реле VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audi |
| Код запчастини | 75613186 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з резистором |
| Діапазон температури від | 40 °C |
| Діапазон температури до | +70 °C |
| Код товару | HBE 75613186 |
| Кількість штирових контактів | 4 -пол. |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 15 А |
| Технологія з’єднання | 3 x 6,3 mm |
| Функція перемикача | Замикальний контакт |
| Ширина | 30 мм |
| для No ОЗ | 1J0 906 381 A |
| No реле | 109 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴

