-10%

Радіатор пічки GOLF IV 98- 73921 (opt-om)
1 161 ₴
1 044,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 73921
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор пічки GOLF IV 98- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 73921

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
73921
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 1J1819031 | AUDI | 1J1819031B | AUDI | 1J1819031A |
| AUDI | 1J2819031A | MAGNETI | BR492 | MAHLE | AH72000S |
| MAHLE | AH20000S | NRF | 58223 | PROFIT | 17600010 |
| SEAT | 1J1819031 | SEAT | 1J1819031B | SEAT | 1J1819031A |
| SEAT | 1J2819031A | SKODA | 1J1819031 | SKODA | 1J1819031B |
| SKODA | 1J1819031A | SKODA | 1J2819031A | SWAG | 30918764 |
| VALEO | 811501 | VW | 1J1819031 | VW | 1J1819031B |
| VW | 1J1819031A | VW | 1J2819031A | VW | 1J2819031B |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Audi A3 (8L1) | Радіатор Audi TT (8N3) | Радіатор Audi TT Roadster (8N9) |
| Радіатор Seat LEON (1M1) | Радіатор Seat TOLEDO II (1M2) | Радіатор Skoda OCTAVIA I (1U2) |
| Радіатор Skoda OCTAVIA I COMBI (1U5) | Радіатор VW BORA I (1J2) | Радіатор VW BORA Variant (1J6) |
| Радіатор VW GOLF IV (1J1) | Радіатор VW GOLF IV Van (1J1) | Радіатор VW GOLF IV Variant (1J5) |
| Радіатор VW GOLF VAN IV Variant (1J5) | Радіатор VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) | Радіатор VW NEW BEETLE Кабріолет (1Y7) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 73921 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки | 42 мм |
| Довжина решітки | 235 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без проведення |
| Код товару | NI 73921 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Ширина решітки | 157 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 044,90 ₴

