-10%

Радіатор пічки FORD TRANSIT AUTOBUS (FD , FB , FS , FZ , FC ) 2.4 TDDI 2001/10- BR468 (opt-om)
2 118 ₴
1 906,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: MM BR468
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор пічки FORD TRANSIT AUTOBUS (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDDI 2001/10- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MM BR468

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
BR468
(MAGNETI MARELLI)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 4042575 | MAHLE | AH229000S | NISSENS | 71769 |
| NRF | 54230 | VALEO | 812332 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | Радіатор Ford TRANSIT фургон (FA_ _) | Радіатор Ford TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magneti Marelli |
| Код запчастини | BR468 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки | 40 мм |
| Довжина решітки | 230 мм |
| Код товару | MM BR468 |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Ширина решітки | 137 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 906,20 ₴

