-10%

Радіатор пічки AUDI A 6 / S 6 (C6) (04-) 2.0 TDI (+) 70233 (opt-om)
3 415 ₴
3 073,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 70233
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор пічки AUDI A 6 / S 6 (C6) (04-) 2.0 TDI (+) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 70233

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
70233
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 420820037A | AUDI | 4F0820031A | AUDI | 4F0820031C |
| AUDI | 4F0819031B | AUDI | 4F0820031 | AUDI | 4F1820031 |
| AUDI | 4F2820031 | MAHLE | AH261000S | NRF | 54393 |
| VALEO | 811527 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Audi A6 C6 (4F2) | Радіатор Audi A6 C6 Avant (4F5) | Радіатор Audi A6 Allroad C6 (4FH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 70233 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 295 мм |
| Ширина ядра радіатора | 143 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 144 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з проводкою |
| Код товару | NI 70233 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | алюміній |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 297 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 073,50 ₴

