-10%

Радіатор пічки ALPINA B3 (E90-E91-E92-E93) 3.0 I (+) 70523 (opt-om)
2 590 ₴
2 331 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 70523
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор пічки ALPINA B3 (E90-E91-E92-E93) 3.0 I (+) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 70523

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
70523
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALPINA | 64119123506 | ALPINA | 9123506 | BMW | 64119123506 |
| BMW | 9123506 | DENSO | DRR05005 | MAHLE | AH224000S |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор BMW 1 (E81) | Радіатор BMW 1 (E87) | Радіатор BMW 1 купе (E82) |
| Радіатор BMW 1 Кабріолет (E88) | Радіатор BMW 3 (E90) | Радіатор BMW 3 Touring (E91) |
| Радіатор BMW 3 купе (E92) | Радіатор BMW 3 Кабріолет (E93) | Радіатор BMW X1 (E84) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 70523 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 27 мм |
| Довжина решітки | 144 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без проведення |
| Код товару | NI 70523 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | алюміній |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Ширина решітки | 253 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 331 ₴

