-10%

Радіатор пічки (БЕЗ МОНТАЖНОГО К-ТУ) MITSUBISHI LANCER (CS W) (03-) 1.3 I 16V|MITSUBISHI LANCER (CS W) 707076 (opt-om)
2 887 ₴
2 598,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 707076
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор пічки (БЕЗ МОНТАЖНОГО К-ТУ) MITSUBISHI LANCER (CS_W) (03-) 1.3 I 16V|MITSUBISHI LANCER (CS_W) (03-) 1.6 I 16V|MITSUBISHI LANCER (CS_W) (03-) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 707076

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
707076
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MITSUBISHI | MR568599 | PROFIT | 17600827 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Mitsubishi LANCER VII (CS_A, CT_A) | Радіатор Mitsubishi LANCER VII Універсал (CS_W, CT_W) | Радіатор Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 707076 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 156 мм |
| Ширина ядра радіатора | 198 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 199 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з проводкою |
| Код товару | NI 707076 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | алюміній |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 598,30 ₴

