OPT-OM.ORG.UA
Радіатор охолоджування РАДИАТОР NISSAN ALMERA 95-00 (MT) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 1740-0271

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1740-0271
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | RDA212550 | DENSO | DRM46015 | MAHLE | CR128000S |
| NISSENS | 62974 | NRF | 53341 | VALEO | 732405 |
| VALEO | 734155 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17400271 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 320 мм |
| Ширина ядра радіатора | 518 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 320 мм |
| Код товару | PR 1740-0271 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 518 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 916 ₴


