OPT-OM.ORG.UA
Радіатор охолоджування NISSAN X -TRAIL AUT. 10/00-07/03 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
DS DRM46008

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
DRM46008
(Denso)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Матеріал рами |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSAN | 214608H303 | NISSAN | 214609H300 | NISSENS | 68799 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Nissan X-TRAIL I (T30) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denso |
| Код запчастини | DRM46008 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Ширина ядра радіатора | 686 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 450 мм |
| Код товару | DS DRM46008 |
| Матеріал рами | Пластмаса |
| Ширина решітки | 686 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 ₴


