-10%

Радіатор охолоджування BMW 3 E30 (82-) 316 I|BMW 3 E30 (82-) 318 I|BMW 3 E36 (90-) 328 I|BMW 3 E36 (90-) 60623 (opt-om)
4 713 ₴
4 241,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 60623
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор охолоджування BMW 3 E30 (82-) 316 I|BMW 3 E30 (82-) 318 I|BMW 3 E36 (90-) 328 I|BMW 3 E36 (90-) 325 I|BMW 3 E36 (90-) 318 I|BMW 3 E36 (90-) 3 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 60623

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
60623
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALPINA | 17111719263 | ALPINA | 17111723990 | ALPINA | 17111728905 |
| ALPINA | 17111728907 | ALPINA | 17111712997 | ALPINA | 17111728906 |
| ALPINA | 17111723536 | ALPINA | 1247145 | ALPINA | 1469176 |
| ALPINA | 1723990 | ALPINA | 1728905 | ALPINA | 1728907 |
| ALPINA | 17101247145 | ALPINA | 17111247145 | ALPINA | 17111469176 |
| BMW | 17111712997 | BMW | 17111719263 | BMW | 17111723536 |
| BMW | 1719263 | BMW | 1728906 | BMW | 1247145 |
| BMW | 1469176 | BMW | 1723990 | BMW | 1728905 |
| BMW | 1728907 | BMW | 17101247145 | BMW | 17111247145 |
| BMW | 17111469176 | BMW | 17111723990 | BMW | 17111728905 |
| BMW | 17111728906 | BMW | 17111728907 | MAHLE | CR330000S |
| MAHLE | CR330000P | MAHLE | CR239000S | NISSENS | 60623A |
| NRF | 53849 | NRF | 53849A | PROFIT | 0050A1 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор BMW 3 (E30) | Радіатор BMW 3 Touring (E30) | Радіатор BMW 3 Кабріолет (E30) |
| Радіатор BMW 3 (E36) | Радіатор BMW 3 Compact (E36) | Радіатор BMW 3 купе (E36) |
| Радіатор BMW 3 Кабріолет (E36) | Радіатор BMW 3 Touring (E36) | Радіатор BMW Z3 ROADSTER (E36) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 60623 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 440 мм |
| Ширина ядра радіатора | 433 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки | 32 мм |
| Довжина решітки | 440 мм |
| Код товару | NI 60623 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 439 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 241,70 ₴

