-10%

Радіатор охолоджування AUDI A8 CR 1201 000S (opt-om)
10 246 ₴
9 221,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: MH CR 1201 000S
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор охолоджування AUDI A8 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MH CR 1201 000S

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CR 1201 000S
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Обладнання ТЗ |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 4H0121251B | AUDI | 4H0121251E | CUPRA | 4H0121251B |
| CUPRA | 4H0121251E | MAHLE | CR1201000P | NISSENS | 60326 |
| NRF | 53013 | VW | 4H0121251B | VW | 4H0121251E |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Audi A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | CR1201000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Призначення | Для автомобілів з кондиціонером |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 5768,0 г |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Висота паковання | 18,50 см |
| Глибина решітки | 32 мм |
| Довжина решітки | 720 мм |
| Довжина паковання | 98,0 см |
| Код товару | MH CR 1201 000S |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з системою кондиціонування повітря |
| Ширина паковання | 56,50 см |
| Ширина решітки | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 221,40 ₴

