-10%

Радіатор охолоджування AUDI A 3 / S 3 (12-) 2.0 TDI (+) 65304 (opt-om)
5 531 ₴
4 977,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 65304
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор охолоджування AUDI A 3 / S 3 (12-) 2.0 TDI (+) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 65304

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
65304
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 5Q0121251EQ | AUDI | 5Q0121251ES | AUDI | 5Q0121251GL |
| AUDI | 5Q0121251GR | CUPRA | 5Q0121251GR | MAHLE | CR2055001S |
| MAHLE | CR2055000S | NRF | 58392A | NRF | 58392 |
| SEAT | 5Q0121251EQ | SEAT | 5Q0121251ES | SEAT | 5Q0121251GL |
| SEAT | 5Q0121251GR | SKODA | 5Q0121251EQ | SKODA | 5Q0121251ES |
| SKODA | 5Q0121251GL | SKODA | 5Q0121251GR | VALEO | 735559 |
| VW | 5Q0121251EQ | VW | 5Q0121251ES | VW | 5Q0121251GL |
| VW | 5QD121251Q | VW | 5QM121251F |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Audi A3 (8V1, 8VK) | Радіатор Audi A3 SPORTBACK (8VA, 8VF) | Радіатор Audi A3 LIMOUSINE (8VS, 8VM) |
| Радіатор Audi A3 Кабріолет (8V7, 8VE) | Радіатор Audi Q2 (GAB, GAG) | Радіатор Audi Q3 (F3B) |
| Радіатор CUPRA FORMENTOR (KM7) | Радіатор Seat ATECA (KH7, KHP) | Радіатор Seat LEON (5F1) |
| Радіатор Seat LEON SC (5F5) | Радіатор Seat LEON ST (5F8) | Радіатор Seat TARRACO (KN2) |
| Радіатор Skoda KAROQ (NU7, ND7) | Радіатор Skoda KODIAQ (NS7, NV7, NS6) | Радіатор Skoda OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) |
| Радіатор Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) | Радіатор Skoda OCTAVIA IV (NX3, NN3) | Радіатор Skoda SUPERB III (3V3) |
| Радіатор Skoda SUPERB III Універсал (3V5) | Радіатор VW CADDY V Мінівен (SBB, SBJ) | Радіатор VW CADDY V Фургон/мінівен (SBA, SBH) |
| Радіатор VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) | Радіатор VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) | Радіатор VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) |
| Радіатор VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) | Радіатор VW PASSAT B8 (3G2, CB2) | Радіатор VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) |
| Радіатор VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) | Радіатор VW TIGUAN (AD1, AX1) | Радіатор VW TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) |
| Радіатор VW TOURAN (5T1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 65304 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 438 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Tiguan, Formentor, Touran, A3, Octavia, Passat, Leon, Golf, Q3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 22 мм |
| Довжина решітки | 650 мм |
| Код товару | NI 65304 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 432 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 977,90 ₴

