-10%

Радіатор охолоджування AUDI A 3 / S 3 (12-) 1.2 TFSI (+) 65303 (opt-om)
5 697 ₴
5 127,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 65303
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор охолоджування AUDI A 3 / S 3 (12-) 1.2 TFSI (+) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 65303

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
65303
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 5Q0121251EM | AUDI | 5Q0121251ER | AUDI | 5Q0121251FJ |
| AUDI | 5Q0121251GD | AUDI | 5Q0121251GK | AUDI | 5Q0121251GQ |
| CUPRA | 5Q0121251GQ | CUPRA | 5Q0121251GD | DENSO | DRM32048 |
| MAGNETI | BM1734 | MAHLE | CR2054001S | MAHLE | CR2054000S |
| NRF | 58453A | NRF | 58453 | PROFIT | 17400037 |
| SEAT | 5Q0121251GQ | SEAT | 5Q0121251EM | SEAT | 5Q0121251ER |
| SEAT | 5Q0121251FJ | SEAT | 5Q0121251GD | SEAT | 5Q0121251GK |
| SKODA | 5Q0121251EM | SKODA | 5Q0121251ER | SKODA | 5Q0121251FJ |
| SKODA | 5Q0121251GD | SKODA | 5Q0121251GK | SKODA | 5Q0121251GQ |
| VALEO | 735558 | VW | 5Q0121251EM | VW | 5Q0121251ER |
| VW | 5Q0121251FJ | VW | 5Q0121251GD | VW | 5Q0121251GK |
| VW | 5Q0121251GQ |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Audi A3 (8V1, 8VK) | Радіатор Audi A3 SPORTBACK (8VA, 8VF) | Радіатор Audi A3 LIMOUSINE (8VS, 8VM) |
| Радіатор Audi A3 Кабріолет (8V7, 8VE) | Радіатор Audi A3 Sportback (8YA) | Радіатор Audi A3 Limousine (8YS) |
| Радіатор Audi Q2 (GAB, GAG) | Радіатор CUPRA FORMENTOR (KM7) | Радіатор Seat ATECA (KH7, KHP) |
| Радіатор Seat LEON (5F1) | Радіатор Seat LEON SC (5F5) | Радіатор Seat LEON ST (5F8) |
| Радіатор Seat LEON (KL1) | Радіатор Skoda KAROQ (NU7, ND7) | Радіатор Skoda KODIAQ (NS7, NV7, NS6) |
| Радіатор Skoda OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) | Радіатор Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) | Радіатор Skoda OCTAVIA IV (NX3, NN3) |
| Радіатор Skoda OCTAVIA IV Combi (NX5) | Радіатор Skoda SUPERB III (3V3) | Радіатор Skoda SUPERB III Універсал (3V5) |
| Радіатор VW CADDY V Мінівен (SBB, SBJ) | Радіатор VW CADDY V Фургон/мінівен (SBA, SBH) | Радіатор VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) |
| Радіатор VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) | Радіатор VW GOLF VIII (CD1) | Радіатор VW GOLF VIII Variant (CG5) |
| Радіатор VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) | Радіатор VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) | Радіатор VW PASSAT B8 (3G2, CB2) |
| Радіатор VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) | Радіатор VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) | Радіатор VW TIGUAN (AD1, AX1) |
| Радіатор VW TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) | Радіатор VW TOURAN (5T1) | Радіатор VW T-ROC (A11, D11) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 65303 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Caddy, Formentor, Touran, A3, Octavia, Passat, Leon, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 22 мм |
| Довжина решітки | 650 мм |
| Код товару | NI 65303 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 395 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 127,30 ₴

