-10%

Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР VW GOLF 08-13. JETTA 05- (2.0TDI) 1780-0179 (opt-om)
5 431 ₴
4 887,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 1780-0179
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР VW GOLF 08-13. JETTA 05- (2.0TDI) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0179

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0179
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAHLE | CI387000P | NISSENS | 96493 | NRF | 30915 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800179 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PR 1780-0179 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 887,90 ₴

