-10%

Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР VOLVO XC90 02-14 1780-0184 (opt-om)
6 222 ₴
5 599,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 1780-0184
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР VOLVO XC90 02-14 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0184

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0184
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAGNETI | MST522 | MAHLE | CI520000S | NISSENS | 96601 |
| NRF | 30250 | VALEO | 818282 | VALEO | 818280 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800184 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 421 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PR 1780-0184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599,80 ₴

