-10%

Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР VOLVO C30/S40/V50 03-12. V40 12-16 (1.6D/2.0D) 1780-0191 (opt-om)
3 764 ₴
3 387,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 1780-0191
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР VOLVO C30/S40/V50 03-12. V40 12-16 (1.6D/2.0D) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0191

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0191
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAGNETI | MST437 | MAHLE | CI198000P | NISSENS | 96721 |
| NRF | 30273 | VALEO | 818571 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800191 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 656 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PR 1780-0191 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 387,60 ₴

