-10%

Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР RENAULT FLUENCE 10- 1780-0139 (opt-om)
4 898 ₴
4 408,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 1780-0139
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР RENAULT FLUENCE 10- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0139

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0139
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSENS | 96569 | NRF | 30916 | RENAULT | 144960024R |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800139 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 657 мм |
| Ширина ядра радіатора | 93 мм |
| Глибина ядра радіатора | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PR 1780-0139 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 408,20 ₴

