-10%

Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР MERCEDES C (W203) 00-08 1780-0192 (opt-om)
4 038 ₴
3 634,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 1780-0192
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР MERCEDES C (W203) 00-08 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0192

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0192
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAGNETI | MST428 | MAHLE | CI343000S | MAHLE | CI343000P |
| NISSENS | 96714 | NRF | 30161A | NRF | 30161 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800192 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 126 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PR 1780-0192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 634,20 ₴

