-10%

Радіатор наддуву AUDI A 5 / S 5 (F5) (16-) 2.0 TFSI 961466 (opt-om)
4 782 ₴
4 303,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 961466
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор наддуву AUDI A 5 / S 5 (F5) (16-) 2.0 TFSI (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 961466

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
961466
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Спосіб охолодження |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 8W0145805 | AUDI | 8W0145805AD | AUDI | 8W0145805N |
| AUDI | 8W0145805Q | DENSO | DIT02017 | NRF | 309046 |
| SEAT | 8W0145805N | SKODA | 8W0145805N | VW | 8W0145805N |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Audi A4 B9 (8W2, 8WC) | Радіатор Audi A4 B9 Avant (8W5, 8WD) | Радіатор Audi A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) |
| Радіатор Audi A5 (F53, F5P) | Радіатор Audi A5 Sportback (F5A, F5F) | Радіатор Audi A5 Кабріолет (F57, F5E) |
| Радіатор Audi A6 C8 (4A2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 961466 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Довжина ядра радіатора | 665 мм |
| Ширина ядра радіатора | 142 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 64 мм |
| Довжина решітки | 665 мм |
| Код товару | NI 961466 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина решітки | 142 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 303,80 ₴

