-10%

Радіатор масляний VOLKSWAGEN TOUAREG (7P) (10-) 3.6 FSI 90995 (opt-om)
5 160 ₴
4 644 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 90995
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор масляний VOLKSWAGEN TOUAREG (7P) (10-) 3.6 FSI (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 90995

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
90995
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Спосіб охолодження |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| SKODA | 03H117021C | SKODA | 03H117021D | SKODA | 03H117021G |
| VW | 03H117021C | VW | 03H117021D | VW | 03H117021G |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Skoda SUPERB II (3T4) | Радіатор Skoda SUPERB II Універсал (3T5) | Радіатор VW PASSAT CC B6 (357) |
| Радіатор VW PASSAT B7 (362) | Радіатор VW PASSAT B7 Variant (365) | Радіатор VW CC B7 (358) |
| Радіатор VW TOUAREG (7P5, 7P6) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90995 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Довжина ядра радіатора | 129 мм |
| Ширина ядра радіатора | 126 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb, Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки | 62 мм |
| Довжина решітки | 124 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без корпуса оливного фільтра |
| Код товару | NI 90995 |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина решітки | 97 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 644 ₴

