-10%

Радіатор масляний AUDI A 6 / S 6 (C7) (11-) 1.8 TFSI|AUDI A 6 / S 6 (C7) (11-) 2.0 TFSI|AUDI A 7 / S 7 ( 90914 (opt-om)
3 774 ₴
3 396,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 90914
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор масляний AUDI A 6 / S 6 (C7) (11-) 1.8 TFSI|AUDI A 6 / S 6 (C7) (11-) 2.0 TFSI|AUDI A 7 / S 7 (4G) (10-) 1.8 TFSI|AUDI A 7 / S 7 (4G) (10-) 2 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 90914

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
90914
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Спосіб охолодження |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 06L117021C | AUDI | 06L117021E | AUDI | 06L117021G |
| CUPRA | 06L117021C | CUPRA | 06L117021E | CUPRA | 06L117021G |
| DR MOTOR | DRM211022 | NRF | 31330 | PORSCHE | 06L117021C |
| PORSCHE | 06L117021E | PORSCHE | 06L117021G | PROFIT | 17450104 |
| SEAT | 06L117021C | SEAT | 06L117021E | SEAT | 06L117021G |
| SKODA | 06L117021C | SKODA | 06L117021E | SKODA | 06L117021G |
| SWAG | 30102853 | SWAG | 30106907 | VW | 06L117021C |
| VW | 06L117021E | VW | 06L117021G |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Audi A1 (8X1, 8XK) | Радіатор Audi A1 SPORTBACK (8XA, 8XF) | Радіатор Audi A3 (8V1, 8VK) |
| Радіатор Audi A3 SPORTBACK (8VA, 8VF) | Радіатор Audi A3 LIMOUSINE (8VS, 8VM) | Радіатор Audi A3 Кабріолет (8V7, 8VE) |
| Радіатор Audi A4 B8 (8K2) | Радіатор Audi A4 B8 Avant (8K5) | Радіатор Audi A4 Allroad B8 (8KH) |
| Радіатор Audi A4 B9 (8W2, 8WC) | Радіатор Audi A4 B9 Avant (8W5, 8WD) | Радіатор Audi A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) |
| Радіатор Audi A5 (8T3) | Радіатор Audi A5 Sportback (8TA) | Радіатор Audi A5 Кабріолет (8F7) |
| Радіатор Audi A5 (F53, F5P) | Радіатор Audi A5 Sportback (F5A, F5F) | Радіатор Audi A5 Кабріолет (F57, F5E) |
| Радіатор Audi A6 C7 (4G2, 4GC) | Радіатор Audi A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | Радіатор Audi A6 C8 (4A2) |
| Радіатор Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | Радіатор Audi Q3 (8UB, 8UG) | Радіатор Audi Q3 (F3B) |
| Радіатор Audi Q3 Sportback (F3N) | Радіатор Audi Q5 (8RB) | Радіатор Audi Q7 (4MB, 4MG) |
| Радіатор Audi TT (FV3, FVP) | Радіатор Audi TT Roadster (FV9, FVR) | Радіатор Porsche MACAN (95B) |
| Радіатор Seat ALHAMBRA (710, 711) | Радіатор Seat IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | Радіатор Seat LEON (5F1) |
| Радіатор Seat LEON SC (5F5) | Радіатор Seat LEON ST (5F8) | Радіатор Seat TARRACO (KN2) |
| Радіатор Skoda KODIAQ (NS7, NV7, NS6) | Радіатор Skoda OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) | Радіатор Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) |
| Радіатор Skoda SUPERB III (3V3) | Радіатор Skoda SUPERB III Універсал (3V5) | Радіатор VW ARTEON (3H7, 3H8) |
| Радіатор VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) | Радіатор VW BEETLE (5C1, 5C2) | Радіатор VW BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8) |
| Радіатор VW GOLF VI Кабріолет (517) | Радіатор VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) | Радіатор VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) |
| Радіатор VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) | Радіатор VW PASSAT B8 (3G2, CB2) | Радіатор VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) |
| Радіатор VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) | Радіатор VW POLO V (6R1, 6C1) | Радіатор VW SCIROCCO III (137, 138) |
| Радіатор VW SHARAN (7N1, 7N2) | Радіатор VW TIGUAN (AD1, AX1) | Радіатор VW TOURAN (5T1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90914 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 86 мм |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Ширина ядра радіатора | 103 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Octavia, Passat, Superb, Polo, A7, Leon, Q5, Q7, Tiguan, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, TT, Golf, Q3, Alhambra, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки | 64 мм |
| Довжина решітки | 101 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без корпуса оливного фільтра |
| Код товару | NI 90914 |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина решітки | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 396,60 ₴

