-10%

Пружини підвіски SKODA: YETI (5L) VOLKSWAGEN: GOLF V (1K1), GOLF V VARIA ПЕРЕД 993 056 (opt-om)
2 313 ₴
2 081,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH 993 056
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Пружини підвіски SKODA: YETI (5L) VOLKSWAGEN: GOLF V (1K1), GOLF V VARIA ПЕРЕД (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SH 993 056

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
993 056
(SACHS)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Колірне маркування |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | ZCA3363A | BILSTEIN | 37256128 | K-FLEX | RA3363 |
| LESJOFORS | 4085723 | MONROE | SP4318 | SKODA | 1K0411105DJ |
| TRW | JCS1374 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пружини Skoda YETI (5L) | Пружини VW GOLF V (1K1) | Пружини VW GOLF V Variant (1K5) |
| Пружини VW GOLF VI (5K1) | Пружини VW GOLF VI Variant (AJ5) | Пружини VW TOURAN (1T1, 1T2) |
| Пружини VW TOURAN (1T3) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Код запчастини | 993056 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 13,25 мм |
| Зовнішній діаметр | 147 мм |
| Довжина: | 343 мм |
| Код товару | SH 993 056 |
| Колірне маркування | синій (4х) |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 081,70 ₴

