-10%

Пружини підвіски MERCEDES-BENZ: VANEO (414) ПЕРЕД 998 375 (opt-om)
1 107 ₴
996,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH 998 375
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Пружини підвіски MERCEDES-BENZ: VANEO (414) ПЕРЕД (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SH 998 375

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
998 375
(SACHS)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | ZCA1938A | K-FLEX | RA1938 | LESJOFORS | 4056864 |
| MERCEDES-BENZ | 4143211004 | MERCEDES-BENZ | A4143211004 | MONROE | SP3692 |
| SACHS | 998374 | SACHS | 998376 | TRW | JCS502 |
| TRW | JCS895 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пружини Mercedes-Benz VANEO (414) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Код запчастини | 998375 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 11,75 мм |
| Зовнішній діаметр | 141 мм |
| Довжина: | 387 мм |
| Код товару | SH 998 375 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996,30 ₴

