-10%

Пружини підвіски MERCEDES-BENZ: M-KLASSE (W164), R-KLASSE (W251, V251) ПЕРЕД 998 661 (opt-om)
2 893 ₴
2 603,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH 998 661
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Пружини підвіски MERCEDES-BENZ: M-KLASSE (W164), R-KLASSE (W251, V251) ПЕРЕД (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SH 998 661

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
998 661
(SACHS)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | ZCA3295H | BILSTEIN | 36166640 | K-FLEX | RH3295 |
| LESJOFORS | 4056869 | MERCEDES-BENZ | 1643210104 | MERCEDES-BENZ | A1643210104 |
| MONROE | SP3663 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пружини Mercedes-Benz M-CLASS (W164) | Пружини Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Код запчастини | 998661 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 14,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 128 мм |
| Довжина: | 445 мм |
| Код товару | SH 998 661 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 603,70 ₴

