-10%

Пружини підвіски BMW: X6 (E71, E72) ПЕРЕД 993 539 (opt-om)
2 838 ₴
2 554,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH 993 539
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Пружини підвіски BMW: X6 (E71, E72) ПЕРЕД (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SH 993 539

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
993 539
(SACHS)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BILSTEIN | 37299125 | BMW | 31336782992 | BMW | 6782992 |
| K-FLEX | RA1400 | LESJOFORS | 4008531 | SACHS | 993537 |
| SACHS | 993538 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пружини BMW X6 (E71, E72) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Код запчастини | 993539 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 15,25 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Довжина: | 364 мм |
| Код товару | SH 993 539 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 554,20 ₴

