-10%

Пружини підвіски AUDI 80, 90 ЗАДНЯЯ RA5171 (opt-om)
1 284 ₴
1 155,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: KY RA5171
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Пружини підвіски AUDI 80, 90 ЗАДНЯЯ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
KY RA5171

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
RA5171
(KYB)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Параметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина 1 |
|
|
| Форма ресори |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | ZCA5171A | ASHIKA | ZCA5221A | AUDI | 811511115B |
| BILSTEIN | 36130979 | CS | 14950612 | CS | 14950613 |
| K-FLEX | RA5221 | K+F | 950612 | K+F | 950613 |
| LESJOFORS | 4204206 | LESJOFORS | 4204218 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пружини Audi 80 B2 Ліфтбек (811, 813, 814, 819, 853) | Пружини Audi 90 B2 (813, 814, 853) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Код запчастини | RA5171 |
| Стан | Новий |
| Розташування | Задня |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,4 кг |
| Зовнішній діаметр | 97 мм |
| Довжина: | 399 мм |
| Код товару | KY RA5171 |
| Параметри | AA |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Товщина 1 | 11 мм |
| Форма ресори | Віта пружина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155,60 ₴

