-10%

Прокладка піддону картера гумова OIL PAN MB M119.960/119.971/11 14064200 (opt-om)
578 ₴
520,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 14064200
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка піддону картера гумова OIL PAN MB M119.960/119.971/11 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 14064200

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
14064200
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 14064208 | BGA | OP0339 | ELRING | 762840 |
| GOETZE | 3102643110 | MERCEDES-BENZ | 1190140322 | MERCEDES-BENZ | A1190140322 |
| VICT_REINZ | 702519410 | VICT_REINZ | 712519410 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mercedes-Benz 124 Ліфтбек (W124) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS (W124) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS (W210) |
| Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S210) | Прокладка Mercedes-Benz S-CLASS (W140) | Прокладка Mercedes-Benz S-CLASS купе (C140) |
| Прокладка Mercedes-Benz SL (R129) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14064200 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16,64 г |
| Довжина: | 605 мм |
| Код товару | AJ 14064200 |
| Товщина | 0,5 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520,20 ₴

