-10%

Прокладка піддону картера гумова OIL PAN HONDA 1.4/1.5/1.6 VTEC 95- D14Z5/D14Z6/D13B7 14070700 (opt-om)
993 ₴
893,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 14070700
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка піддону картера гумова OIL PAN HONDA 1.4/1.5/1.6 VTEC 95- D14Z5/D14Z6/D13B7 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 14070700

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
14070700
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| для № ОЗ |
|
|
| Довжина |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 14070708 | BGA | OP9394 | CORTECO | 026071P |
| HONDA | 11251P2A014 | HONDA | 11251P1JE00 | PAYEN | JH5173 |
| VICT_REINZ | 715378200 | VICT_REINZ | 715379400 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Honda ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) | Прокладка Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | Прокладка Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) |
| Прокладка Honda CIVIC VI Ліфтбек (EJ, EK, SO) | Прокладка Honda CIVIC VI купе (EJ, EM1) | Прокладка Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) |
| Прокладка Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | Прокладка Honda CIVIC VII Ліфтбек (ES, ET) | Прокладка Honda CIVIC VII купе (EM2) |
| Прокладка Honda CRX III (EH, EG) | Прокладка Honda LOGO (GA) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14070700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 435 мм |
| Код товару | AJ 14070700 |
| Матеріал | NBR (нітрил-бутадієновий каучук) |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 230 мм |
| для No ОЗ | 11251-P2A-014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893,70 ₴

