OPT-OM.ORG.UA
Прокладка піддону картера арамідна OIL PAN BMW M40/M42 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 14052900

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
14052900
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 14052908 | AJUSA | 14066708 | AJUSA | 14066700 |
| BGA | OP1318 | BMW | 11131727574 | BMW | 11131739592 |
| CORTECO | 423953P | ELRING | 762033 | GOETZE | 3102616010 |
| PAYEN | JJ537 | SWAG | 20912317 | VICT_REINZ | 702754600 |
| VICT_REINZ | 702754610 | VICT_REINZ | 712754610 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка BMW 3 (E30) | Прокладка BMW 3 Touring (E30) | Прокладка BMW 3 Кабріолет (E30) |
| Прокладка BMW 3 (E36) | Прокладка BMW 3 Compact (E36) | Прокладка BMW 3 купе (E36) |
| Прокладка BMW 3 Кабріолет (E36) | Прокладка BMW 5 (E34) | Прокладка BMW 5 Touring (E34) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14052900 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22,281 г |
| Довжина: | 455 мм |
| Код товару | AJ 14052900 |
| Товщина | 0,8 мм |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


