
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN SUBARU 2.0 EJ205/EJ255 (2) 13197600 (opt-om)
258 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 13197600
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN SUBARU 2.0 EJ205/EJ255 (2) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13197600

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13197600
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| для № ОЗ |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13197608 | BGA | MG7527 | SUBARU | 14075AA210 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Subaru FORESTER (SF_) | Прокладка Subaru FORESTER (SG_) | Прокладка Subaru IMPREZA Ліфтбек (GD) |
| Прокладка Subaru IMPREZA Універсал (GG) | Прокладка Subaru LEGACY V (BM) | Прокладка Subaru LEGACY V Універсал (BR) |
| Прокладка Subaru OUTBACK (BR) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13197600 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Subaru |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 185 мм |
| Код товару | AJ 13197600 |
| Товщина | 0,3 мм |
| Ширина | 70 мм |
| для No ОЗ | 14075AA210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴

