
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN OPEL Y17DT/Y17DTL AH5328 (opt-om)
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA AH5328
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN OPEL Y17DT/Y17DTL (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA AH5328

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
AH5328
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 01017908 | AJUSA | 01017900 | CORTECO | 450124P |
| ELRING | 081690 | GOETZE | 3102991600 | OPEL | 850676 |
| PAYEN | JD5336 | VAUXHALL | 850676 | VICT_REINZ | 715371600 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Opel ASTRA G Хетчбек (T98) | Прокладка Opel ASTRA G Ліфтбек (T98) | Прокладка Opel ASTRA G Універсал (T98) |
| Прокладка Opel COMBO Tour | Прокладка Opel COMBO Фургон/мінівен | Прокладка Opel CORSA C (X01) |
| Прокладка Opel CORSA C Фургон/хетчбек (X01) | Прокладка Opel MERIVA A Мінівен (X03) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BGA |
| Код запчастини | AH5328 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 0.8 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 355 мм |
| Код товару | BGA AH5328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

