-10%

Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN NISSAN YD22DDT/YD22DDTI/YD22ETI 13178900 (opt-om)
347 ₴
312,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 13178900
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN NISSAN YD22DDT/YD22DDTI/YD22ETI (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13178900

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13178900
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13178908 | BGA | MG9588 | CORTECO | 450395P |
| ELRING | 900230 | NISSAN | 14035AD200 | PAYEN | JD6028 |
| VICT_REINZ | 705319700 | VICT_REINZ | 715319700 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | Прокладка Nissan ALMERA II (N16) | Прокладка Nissan ALMERA TINO (V10) |
| Прокладка Nissan NAVARA (D22) | Прокладка Nissan PICK UP (D22) | Прокладка Nissan PRIMERA Hatchback (P12) |
| Прокладка Nissan PRIMERA (P12) | Прокладка Nissan PRIMERA Універсал (WP12) | Прокладка Nissan X-TRAIL I (T30) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13178900 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 399 мм |
| Код товару | AJ 13178900 |
| Товщина | 0,3 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312,30 ₴

